SPECJALIŚCI W SWOIM FACHU

O NAS

Drewno.
Z czym Wam się kojarzy? Bo mi z ciepłem, otulającym zapachem zielonego lasu i z ogromną siłą. Uważam, że drewno odpowiednio wkomponowane, zdobi i nadaje wnętrzu charakteru.
 
Wszystkie materiały, które pozyskuję są jedyne w swoim rodzaju, nie zdarza się, aby spotkać dwa identyczne kawałki drewna, dlatego każdy produkt, który u mnie zobaczysz jest niepowtarzalny – wykonany jest tylko raz – specjalnie dla Ciebie!
 
Prace nad każdym produktem zaczynam od znalezienia bazy, zawsze są to materiały z historią, pozyskiwane najczęściej ze starych budowli rozbiórkowych. Naturalnym jest, że drewno pokryte jest nalotem i kurzem, dlatego wymaga starannego i dokładnego oczyszczenia. Dopiero wtedy ukazuje się jgo prawdziwy potencjał. Właśnie wtedy rodzi się pomysł na małe dzieło sztuki.
 
Do wykończenia i zabezpieczenia moich prac używam tylko naturalnych wyrobów, takich jak żywice oraz oleje. są to środki, które używane są również do konserwacji zabytków. Natura podkreśla naturę – dzięki temu, jestem w stanie wydobyć z drewna 100% piękna i wyjątkowy zapach.
 
Bernard, Dom Lasu

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ